PRZEKAŻ 1% PODATKU DLA KK44 – KRS 0000224989

Licencja PZKT

LICENCJA INDYWIDUALNA PZKT 40 zł

Informujemy, że Uchwałą Zarządu PZKT z dnia 27.11.2015 r. został zmieniony okres ważności indywidualnej licencji członkowskiej PZKT – licencje opłacone od 1 września 2015 roku będą ważne przez 12 miesięcy, licząc od daty zaksięgowania wpłaty na koncie PZKT.

Licencja będzie służyła identyfikacji osoby w ewidencji PZKT, co pozwoli m.in. na uszczelnienie systemu przeprowadzania egzaminów na stopnie uczniowskie. Licencja ma być swego rodzaju biletem do serwisu oferowanego przez PZKT. Wykupienie licencji jest warunkiem udziału we wszelkich aktywnościach związanych z uprawianiem karate tradycyjnego w ramach PZKT, m.in. udziału w treningach w klubach macierzystych, przystąpienia do egzaminu na stopnie uczniowskie i mistrzowskie, rejestracji egzaminu w PZKT, udziału w zawodach itd.

Korzyści dla osób posiadających licencję PZKT:

 • Każda osoba posiadająca licencję PZKT otrzyma bezpłatny paszport PZKT (dotyczy osób, które nie posiadają paszportu).
 • Osoby z aktualną licencją PZKT otrzymują zniżkę na pobyt w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki Dojo-Stara Wieś; podczas aktywności z kalendarza PZKT. Koszt noclegu z pełnym wyżywieniem 120 zł/doba.
 • MUSI BYĆ ZACHOWANA CIĄGŁOŚĆ WAŻNOŚCI LICENCJI PZKT

Szczegółowe warunki i tryb pobierania opłat:

 • Wpłaty za indywidualne licencje członkowskie PZKT (koszt licencji 40 zł – obowiązkowa dla wszystkich ćwiczących od 1 stycznia 2015 r.):
  58 1160 2202 0000 0003 6414 0476, Bank Millennium
 • Prosimy w tytule przelewu koniecznie podać następujące dane:
  Licencja PZKT + rok: imię i nazwisko, data urodzenia, klub macierzysty
  (np. Licencja PZKT 2017: Adam Kowalski, ur. 20.05.2000, Klub Karate 44 Łódź)
 • Dowód wpłaty proszę dostarczyć do biura klubu (może to być potwierdzenie przelewu wysłane ma e-mail biuro@klubkarate44.pl).

Pierwszą wpłatę za licencję należy dokonać przelewem j.w. natomiast kolejne przedłużenia płatności można dokonać przez system bazakarate.pl po wcześniejszej aktywacji konta w systemie www.bazakarate.pl