PRZEKAŻ 1% PODATKU DLA KK44 – KRS 0000224989

Samoobrona

Zapraszamy wszystkich na dodatkowe zajęcia z SAMOOBRONY. 🥋

Kurs będzie prowadzony przez profesjonalnego trenera samoobrony Jacka Wierzbickiego. Treningi będą odbywały się raz w tygodniu w piątki w godzinach 17:00-18:00.

Cena za kurs miesięcznie 120 zł, pojedynczy trening 40 zł. Kurs trwać będzie do końca roku szkolnego (czerwiec 2024)

Zapisy w biurze Klub Karate 44 oraz pod numerem 792 012 532.

Nadrzędnym celem systemu jest prostota i skuteczność. Szokuje on racjonalnym podejściem do psychologii przetrwania i niewielką ilością schematów ruchowych, które pozwalają na szybki proces nauczania. Proste chwyty operujące na gałkach ocznych, tętnicach szyjnych, tchawicy czy kroczu – pozwalają każdemu wyjść z sytuacji zagrożenia. Trzymania wykorzystujące tzw. łańcuchy dźwigniowe pozwalają na proste i skuteczne unieruchomienia. Skuteczność opiera się na nawykowym opanowaniu 2-3 technik, co daje gwarancję skuteczności w różnych wariantach ataku przeciwnika

Kurs samoobrony realizowany jest w formie zajęć cyklicznych raz w tygodniu. Uczy on umiejętności panowania nad własnym ciałem, wykształca podstawowe nawyki obronne i neutralizujące działania potencjalnych napastników.

Dodatkowo pozwala skutecznie obronić się na ulicy, w sklepie, tramwaju, uzyskać sprawność fizyczną, pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa. Program szkolenia jest tak usystematyzowany i opracowany, aby osoby, które wcześniej nie miały styczności z innymi sztukami walk mogły uczestniczyć w zajęciach.

Doświadczenie prowadzącego:

w szkoleniu Policji, Służby Więziennej, Straży Miejskiej, pracowników ochrony oraz kandydatów na licencjonowanych pracowników ochrony, pracowników MOPS, uczniów szkół ponad gimnazjalnych o profilu policyjnym oraz kursy samoobrony w ramach akcji „Silna płeć”.

System samoobrony zawiera kombinację wielu sztuk walki m.in. brazylijskie jiu-jitsu, judo, karate, szkolenie combat jiu-jitsu czy combat 56.